• آخرین بروز رسانی : 1400/05/06

اخبار > خیرین حوزه سلامت استان اردبیل به همیاران انتقال خون پیوستند

 


  چاپ        ارسال به دوست

خیرین حوزه سلامت استان اردبیل به همیاران انتقال خون پیوستند


با حضور اعضای خیرین حوزه سلامت استان اردبیل و مدیرکل اوقاف و امور خیریه، جلسه هماهنگی و جلب مشارکت خیرین در توسعه خدمات انتقال خون در سالن جلسه اداره کل انتقال خون استان اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اردبیل؛ دکتر شراره دژکام مدیرکل انتقال خون استان اردبیل ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از حضور اعضای خیرین سلامت استان از آنها به عنوان سرمایه های ارزشمند فرهنگی و اجتماعی یاد کرد.
حجت السلام مهدی ستوده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل ضمن تشکر از زحمات مجموعه انتقال خون گفت: احیا و زنده نگه داشتن انسانها کار هر شخص نیست و قطعاً زحمات پزشکان و پرستاران مثمره ثمر نخواهد بود مگر با وجود خون و رسیدن خونهای اهدایی به دست بیماران؛ که این مهم مرهون زحمات ارزشمند مجموعه انتقال خون است.
براساس این گزارش: دکتر دژکام ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انتقال خون در بحث تامین صددرصدی خون و فرآورده های آن جهت مراکز درمانی استان، به کمبود ساختمان و فضای مناسب جهت انجام فرایند های انتقال خون و لزوم تامین این نیازها اشاره کرد.
در ادامه هریک از اعضای خیرین سلامت ضمن معرفی به نحوه مشارکت موسسات خیریه در جهت رفع موانع موجود برای جلب مشارکت در توسعه و تجهیز انتقال خون اشاره کردند.

در پایان مقرر شد کارگروهی تخصصی در راستای جلب مشارکت خیرین استان برای توسعه فعالیتهای انتقال خون اردبیل در اسرع وقت تشکیل گردد.


٠٨:٤٠ - دوشنبه ٢١ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٧خروج