• آخرین بروز رسانی : 1400/05/06

اخبار > مدیرکل انتقال خون اردبیل از مدیرعامل جمعیت هلال احمر تقدیر کرد

 


  چاپ        ارسال به دوست

در هفته هلال احمر:

مدیرکل انتقال خون اردبیل از مدیرعامل جمعیت هلال احمر تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اردبیل: در گرامی داشت هفته هلال احمر دکتر دژکام مدیرکل انتقال خون استان اردبیل با حضور در مرکز جمعیت هلال احمر اردبیل با عزت الله ضربی مدیر عامل آن مرکز دیدار و از همکاری ها و تلاش های کارکنان این جمعیت تقدیر و تشکر کرد.
در این دیدار دکتر دژکام ضمن تبریک هفته هلال احمر گفت: صلیب سرخ و هلال احمر یکی از قدیمی ترین ارگانهای مردم نهاد است که علاوه بر خدمات در حوزه امداد و نجات در بحث خدمات فرهنگی و نیکوکارانه نیز فعالیتهای ارزنده ای دارند.
وی افزود: جمعیت هلال احمر و اعضای داوطلب این مرکز همیشه در تامین خون و فرآورده های آن برای بیماران نیازمند مشارکت مستمر داشته اند.
در ادامه عزت الله ضربی با اشاره به سابقه نزدیک به یکصد سال فعالیت هلال احمر گفت؛ این نهاد مردمی در حوزه های مختلف در کنار مردم بوده و متعلق به مردم است که همه اعضای آن به خود می بالند که در چنین نهادی خدمت می کنند.
در پایان مدیرکل انتقال خون اردبیل به پاس ارج نهادن به مشارکت های این جمعیت در بحث فرهنگ سازی اهدای خون، با اهدای لوح سپاس از مدیرعامل هلال احمر اردبیل و داوطلبان این جمعیت تقدیر و تشکر کرد.


١٣:٤١ - سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٤٥١خروج